Михайло Ноняк: ми повинні дати молодим талановитим людям можливість реалізуватися в Україні

 

Михайло Ноняк переконаний, що запорука успіху – команда, націлена на результат. Тому створення саме такої ефективної команди, здатної забезпечити досягнення високих безпекових стандартів, на які сьогодні є очікування у суспільстві, визначено як один із пріоритетів Державної служби України з безпеки на транспорті.

У рамках стратегічного курсу на кадрове оновлення Укртрансбезпеки відбулося урочисте підписання ще з двома житомирськими вишами договору про співпрацю. Відтепер студенти Житомирського державного технологічного університету та Житомирського Національного агроекологічного університету матимуть можливість проходити практику та стажування у Державній службі України з безпеки на транспорті. Також угодою передбачено проведення на замовлення Укртрансбезпеки наукових досліджень, спрямованих на розвиток галузі, напрацювання науково-методологічної бази Служби; реалізація інших освітніх, наукових, спортивних, культурних, соціальних проектів, у тому числі міжнародних.

Як зазначив Михайло Ноняк, такий формат співпраці є надзвичайно важливим для обох сторін: як Для Укртрансбезпеки та держслужби вцілому, так і для студентів та вишів. Адже це не тільки можливість для молодих людей спробувати себе на державній службі та опанувати навички державного управління і навчитися мислити категоріями державництва, а ще й консолідація зусиль управлінців та науковців заради досягнення спільної мети - розбудови економіки країни.

Виступаючи із вітальним словом перед викладачами та студентами житомирських вишів, Михайло Ноняк подякував за висловлене бажання співпрацювати та зазначив: «У нас дуже часто буває, що приймаючи певні управлінські рішення, ми шукаємо шляхів їх реалізації, застосовуючи іноземні технології, авторами і розробниками яких, як потім з’ясовується, є наші земляки, які не змогли розкрити себе в Україні і зараз є успішними за кордоном. Тому ми спільно повинні надати молодим талановитим людям якомога більше можливостей реалізуватися тут, в Україні. А наукові розробки вишів повинні якомога ширше підтримуватися державними програмами галузевого розвитку».


Переглянути всі новини