Михайло Ноняк інспектує територіальні органи Укртрансбезпеки. На цей раз - Буковина

  Робочу поїздку в Чернівецьку область Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк розпочав із зустрічі з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Фищуком. На зустрічі вже традиційно обговорили питання будівництва майданчиків для ГВК, адже збереження автошляхів це нагальна необхідність. "В області є сім майданчиків. Цього однозначно замало для такої області, як Чернівецька. Щоб перекрити всі об'їзні дороги, необхідно збудувати ще мінімум шість. Тільки таким чином можна забезпечити збереження доріг в регіоні", - наголосив Михайло Ноняк. Також під час зустрічі обговорили широкий спектр питань, що стосуються підвищення ефективності співпраці Служби з іншими котролюючими органами. А ще говорили про матеріально – технічне забезпечення, і збільшення чисельності інспекторського складу.

 

    На ці та багато інших питань відповів Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк під час брифінгу з представниками місцевих ЗМІ. Очільник Укртрансбезпеки окреслив основні завдання Служби та своє бачення її розвитку. "Я, як керівник, ставлю перед собою два основні завдання: по-перше дати працівникам інструмент - це нормативно-правова база. І ми працюємо над цим питанням спільно з народними депутатами, з профільним міністерством, маючи на меті  приведення нашого законодавства у відповідність до європейських норм і стандартів. По-друге дати працівникам відповідну матеріально-технічну базу (це і нові ГВК, які ми закуповуємо за кошти Єврокомісії, і відеореєстратори, і нова форма) та забезпечити достойну заробітну плату. Але без ефективного керівництва на місцях, без націленості кожного окремо взятого працівника і команди вцілому на результат всі ці зусилля будуть марні. Саме тому, я об'їжджаю з робочими поїздками всі регіони, щоб на власні очі побачити роботу кожного територіального органу, оцінити, як налагоджена співпраця з іншими органами державної влади та місцевого самоврядування", - зазначив Голова Служби.

 

     Спільно з Народним депутатом України Максимом Бурбаком Михайло Ноняк проіспектував роботу інспекторів на габаритно – ваговому комплексі (ГВК) на автодорозі М-19 Доманове-Чернівці-Тереблече та в пункті видачі дозволів в Чернівцях, зустрівся з працівниками Управління Укртрансбезпеки в Чернівецькій області. Уважно вислухавши кожного, Голова Укртрансбезпеки акцентував увагу присутніх на необхідності суворо дотримуватись кодексу державного службовця, бути послідовними і неухильними у своєму прагненні разом, як одна команда забезпечувати ефективність заходів з реалізації покладених на Службу завдань. Детально проаналізував роботу територіального управління, окреслив завдання на найближчу перспективу та вручив номерні нагрудні знаки.

 

      Окрему подяку Михайло Ноняк висловив  Максиму Бурбаку,  колишньому Міністрові інфраструктури, а сьогодні  - Депутату Верховної Ради України за розуміння проблем галузі в цілому і Служби зокрема та постійну підтримку у парламенті ініціатив Укртрансбезпеки по вдосконаленню нормативно-правової бази і приведення її до норм європейських стандартів. 

     Попереду – нові поїздки. Кожен регіон має свої особливості, свої пробреми та успіхи. Але об’єднує їх одне – в кожному Укртрансбезпека повинна стати ефективним органом, який реалізує державну політику із забезпечення безпеки перевезень на залізничному, водному та наземному транспорті.


Переглянути всіі новини