Ліцензування провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом

До уваги суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність з міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом!

     Звертаємо увагу, що 19 червня 2016 року запроваджується ліцензування провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом.

     Нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 04.02.2016 № 42 «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1001» збільшено строк подачі до органу ліцензування документів та відомостей для отримання ліцензії з двох до шести місяців.

     Окремо наголошуємо, що відповідно до вимог частини першої статті 20 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» за провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, без ліцензії чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування посадові особи суб’єктів господарювання несуть адміністративну відповідальність, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення.

     Статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що провадження господарської діяльності без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.


Переглянути всі новини