Керівникам автотранспортних підприємств щодо участі у Форумі з безпеки на транспорті

Шановні колеги!

Наші партнери, Державне підприємство Український  науково - дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я  України в особі директора Київської міжрегіональної філії ДП УКРНДІ МТ  МОЗ України  інформують про наступне:

Із 06 по 12 травня  2019 року  буде проведено  1-й етап 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН,  метою якого є привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки  дорожнього руху в Україні,  сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та  об’єднання зусиль суспільства задля зменшення  кількості смертей і травм, оскільки в Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн.

Враховуючи актуальність  цього питання,  запрошуємо  Вас та/або відповідальних осіб  за безпеку на транспорті підприємства прийняти участь у Форумі з безпеки  на транспорті, який відбудеться  07.05.2019  у готелі «Козацький»  за адресою:  м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3.  Початок реєстрації  о 09.00, орієнтований час завершення заходу   о 15.00.

Для попередньої реєстрації необхідно до 22.04.2019  заповнити реєстраційну картку та надіслати її на електронну адресу: t.bezpeka2018@gmail.com.

Із загальним планом заходів Тижня можна ознайомитись на сайті Філії - http://medtransvp.com.ua.

                  Контактні особи: Оліфіренко Інна, Лісовик Тетяна.

                                 тел.: 466-43-46, 067-466-43-33.

 


Переглянути всі новини