Інформація щодо проведення з 21 по 27 травня Тижня безпеки та 24 травня Дня безпеки

 

     Відповідно до Загального плану заходів з проведення з 21 по 27 травня Тижня безпеки дорожнього руху в Україні у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 роках 22 травня 2018 року в м. Києві відбулась науково практична конференція на тему «Розвиток національної політики у сфері безпеки дорожнього руху. Безпека транспортних засобів та їх експлуатації».

    На даному заході були присутні представники органів державної влади та місцевого самоврядування, міністерств, підприємств дорожньої галузі, міжнародних організацій та інших заінтересованих органів.

     Під час конференції присутні обговорили Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні та напрацювали план дій на період до 2020 року.

     Основну увагу учасники конференції зосередили на впровадженні автоматичної фіксації порушень ПДР в Україні, технічному регулюванні щодо сертифікації приладів і комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР. Зокрема начальник диспетчерського відділу Управління організації безпеки, розслідування аварій та подій Гончар Олександр Олександрович наголосив на безпечному перевезенні пасажирів і вантажів автомобільним комерційним транспортом, виступивши з доповіддю на тему «Стан аварійності на ліцензованому автомобільному транспорті та заходи щодо зменшення дорожньо-транспортного травматизму».

    Крім того, 21 та 23 травня в навчальних закладах міста Києва були проведені семінари – практикуми «Підготовка учасників дорожнього руху з надання до медичної допомого постраждалим в ДТП».

     Також 24 травня 2018 на виконання підпункту 9.2 пункту 9 Плану заходів, передбачених Галузевою програмою забезпечення безпеки руху на автомобільному транспорті на 2016-2018 роки був проведений профілактичний захід «День безпеки».

    В рамках вищезазначених заходів апаратом Укртрансбезпеки та її територіальними органами були проведені наради, круглі столи, практичні конференції із залученням працівників обласних, районних, міських державних адміністрацій, закладів охорони здоров’я, органів Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, громадських організацій, страхових компаній, представників засобів масової інформації та інших зацікавлених організацій.


Переглянути всі новини