Інформація щодо проведення у період з 12 по 18 листопада 2018 року Тижня безпеки дорожнього руху та проведення 15 листопада 2018 профілактичного заходу «День безпеки».

Тиждень безпеки дорожнього руху

«День безпеки»

 

   Територіальними органами Укртрансбезпеки за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020 років) у період з 12 по 18 листопада 2018 року прийнято участь у проведенні Тижня безпеки дорожнього руху та 15.11.2018 проведено «День безпеки». Під час даних заходів організовані та проведені наради, круглі столи, конференції із залученням працівників Національної поліції України, Міністерства охорони здоров’я, Укравтодору, громадських організацій, страхових компаній, автоперевізників та засобів масової інформації.

   Основну увагу під час проведення даного заходу було зосереджено на впровадженні автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху (далі – ПДР) в Україні, технічному регулюванні щодо сертифікації приладів і комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР, згідно з вимогами ЄС, впровадження в Україні досвіду Європейських країн щодо підвищення рівня безпеки перевезень, дотримання водіями комерційного транспорту вимог автотранспортного законодавства, а також використання ременів безпеки під час перевезень автомобільним транспортом.

   Зокрема:

- 12.11.2018 Голова Укртрансбезпеки Ноняк М.В. прийняв участь у прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН, під час якої було акцентовано увагу на важливість використання ременів безпеки у транспортних засобах;

-13.11.2018 перший заступник Голови Укртрансбезпеки
Дідківський В.М. прийняв участь у семінарі-практикумі для керівників автотранспортних підприємств та відповідальних за безпеку руху на тему «Робота з персональним кабінетом для автоперевізників»;

-15.11.2018 Голова Укртрансбезпеки Ноняк М.В. виступив з привітальним словом та прийняв участь у національному форумі з безпеки дорожнього руху де презентував доповідь на тему «Державне управління у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».

   Крім того, територіальними органами Укртрансбезпеки здійснені заходи державного нагляду (контролю), під час яких особливу увагу приділено додержанню автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт, правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, проведенню профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод, роз’яснювальної роботи щодо дотримання учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху та безпеки перевезень пасажирів і вантажів, а також висвітлення питань з безпеки руху у засобах масової інформації.

   Також у вказаний період територіальними органами Укртрансбезпеки було перевірено 26124 транспортних засобів, виявлено 3138 порушень автотранспортного законодавства за фактами яких складено 2213 актів та винесено 2035 постанов про застосування адміністративно-господарського штрафу на загальну суму 2161792 грн.

   Робота щодо забезпечення безпеки перевезень та профілактики дорожньо-транспортних пригод знаходиться на постійному контролі.

 


Переглянути всі новини