Добро крокує Україною

     Сьогодні Уряд України приділяє чимало уваги реформуванню державної служби. Адже ті нові ініціативи, які покликані вивести Україну на якісно новий рівень, як того вимагає європейська спільнота, як прагне українське суспільство, зможуть втілити в життя лише люди, які, будучи справжніми професіоналами, в першу, чергу ще є й відповідальними громадянами, які розуміють, що втілюючи ті чи інші директиви, вони роблять це не тільки тому, що повинні з огляду на власні посадові обов’язки, а й за велінням серця.
     Дуже важливими з огляду на це є ініціативи Уряду на кшталт тієї, з якою виступила після відвідин маєтку святого Миколая урядова комунікація «єдиний голос» – допомогти Святому виконати бажання діточок.
    Укртрансбезпека, маючи власні ініціативи до Дня святого Миколая і до новорічних свят, заручившись допомогою  новоствореної  профспілкової організації, знайшла можливість долучитися до цієї чудової ініціативи і піти далі. Завдяки цьому «поштовху» наша ініціатива набула всеукраїнського масштабу. Ось як це було.

      Вранці, 19 грудня, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк разом з інспекторами та головою профспілкової організації  Укртрансбезпеки Василем Ковалем завітали до Святошинського будинку-інтернату міста Києва для дітей з особливими потребами. Діти підготували виступи, а інспектори принагідно нагадали їм про правила дорожнього руху і, звісно, вручили солодкі гостинці. «Їх називають дітьми з особливими потребами, але, як на мене, їхня особливість полягає лише в тому, що, попри важкі недуги, з якими їм доводиться боротись щомиті, вони потребують такої ж любові, як і ті, хто проживають вдома з родинами. Для таких дітей родиною повинна стати держава », - зазначив Михайло Ноняк.
    Цього ж дня співробітники Харківського територіального органу Укртрансбезпеки завітали в гості до своїх давніх друзів – вихованців Комарівського дитячого будинку- інтернату. З гарним настроєм, посмішками і гостинцями. Для більшості з них це був єдиний подарунок від Святого. Але вони почувались щасливими. Бо насправді кожній дитині понад усе потрібна просто увага.  

      З маєтку святого Миколая в Укртрансбезпеку прибуло три листи – від Давидка зі села Старий Лисець Тисменицького району, що на Івано-Франківщині, Марії Рибак із села Довгополівка Вінницької області та семирічної Маринки Кінащук із села Кам’янка Чернівецької області.

      Очевидно, таки є своя магія в цій місцині, бо ті три конверти змусили  серця багатьох дорослих і, достатньо зайнятих людей, битись у пришвидшеному темпі. У наступні кілька днів ми спілкувалися, шукали, вибирали, приміряли до власних мрій і вподобань ті речі, які прописали у своїх листах маленькі незнайомці. І от бажання розпаковані по пакетах. Давидкові подарунка знайшов можливість доставити Михайло Ноняк особисто під час робочого візиту на Івано-Франківщину. Довелося згадати свою першу спеціальність «автомобіліст» і запустити джипа на пульті для маленького прикарпатця. Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк зазначив хлопчині, що велика машина – мрія, достойна справжнього чоловіка. Але це і велика відповідальність на дорозі перед рештою учасників дорожнього руху. Тож порекомендував уже з дитинства вивчати правила дорожнього руху і опановувати неписані правила відповідального водія і громадянина.

 

    А от курточку Маринці  в село Кам’янець доставив начальник Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області Валерій Макаренко. Окрім цього, Чернівецький територіальний орган Укртрансбезпеки долучився до благодійного марафону Чернівецького обласного благодійного фонду допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію, «Подаруй дитині життя». Тож напередодні Нового року Валерій Макаренко відвідав  кардіоонкогематологічне  відділення Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні, щоб передати допомогу особисто.  

 

   27 грудня працівники Управління Укртрансбезпеки у Луганській області завітали з подарунками до маленьких пацієнтів Сєвєродонецького обласного дитячого протитуберкульозного санаторію. Більшість із цих дітей, котрі ще маленькі, але вже з такими не по-дитячому сумними очима, – це діти-сироти та з малозабезпечених сімей. Та вони – це також наше майбутнє. Тому маємо усі разом відновити в їхніх сердечках віру в те, що світ повен можливостей і відкритий для них. Для дітей це починається з віри в диво, яке неодмінно збудеться!
   А от на Марію Рибак із Вінничини іграшковий песик, якого вона замовила у листі святому Миколаю, відшукав на дитячому святі в школі, де навчається дівчинка. Туди разом з Дідом Морозом та Снігуронькою несподівано для усіх завітали співробітники Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області. Дива таки бувають!

      І тільки від нас усіх разом і кожного поодинці залежить, яким буде суспільство нашого майбутнього. Хочеться, щоб це була спільнота креативних, вільних і впевнених у собі і в державі людей. Та працювати для цього потрібно вже сьогодні, у тому числі і приміряючи мантію чарівника у ті особливі передріздвяні  дні. Час для дива ще є!
 

 


Переглянути всі новини