До уваги автомобільних перевізників! Інформація щодо забезпеченням дозволами Польщі

До уваги автомобільних перевізників!

09-10 липня 2019 року у м. Варшава відбулося чергове засідання українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, за участю представника Укртрансбезпеки у складі делегації Мінінфраструктури. На  вказаній зустрічі були обговорені питання регулювання відносин в галузі автомобільного транспорту, зокрема щодо виділення додаткової квоти на 2019 рік, та питання виконання українськими та  польськими перевізниками перевезень пасажирів і вантажів.

У ході проведених зустрічей бажаного результату по збільшенню квоти дозволів для українських перевізників на 2019 рік досягнуто не було.

Враховуючи зазначене, 19.07.2019 на засіданні Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав було прийнято рішення ввести додаткові обмеження тимчасового характеру на оформлення та видачу  наявного залишку дозволів для здійснення перевезення вантажів автомобільним транспортом територією Республіки Польща  квоти 2019 року. З Протоколом засідання вищезазначеної комісії можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінінфраструктури за посиланням :  https://mtu.gov.ua/files/Dok_NORMATUVKA/%D0%9D572.pdf  

Та, попри введенні обмеження, проблема з дозволами на поїздку територією Республіки Польща залишається актуальною. Наявного залишку дозволів з основної квоти  на 2019 рік недостатньо для забезпечення планомірної роботи перевізників у ІІ півріччі 2019 року.

Також Міністерство інфраструктури України інформує на своєму офіційному веб-сайті 30.07.2019 (https://mtu.gov.ua/news/31038.html) про те, що ситуація з дозволами Республіки Польща на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень залишається складною.


Переглянути всі новини