Дмитро Петренко провів робочу нараду з членами Громадської ради.

 

      На 31 травня було заплановане засідання Громадської ради Державної служби України з безпеки на транспорті. Але через відсутність кворуму, засідання не відбулося.

     Натомість відбулася робоча зустріч із заступником Голови Служби Дмитром Петренком. Більшість членів Громадської ради, які прибули 31 травня на засідання, були членами водного комітету. Тому більшість питань стосувалася водного транспорту.

Зокрема, обговорювалися питання стосовно позиції України щодо приєднання до Паризького меморандуму; сертифікації тренінгових центрів; питання підвищення кваліфікації персоналу; обговорення нових правил перевезення небезпечних вантажів; питання сертифікації спортивних суден; порядок здійснення контролю на воді в період навігації, тощо. Окрім того, піднімались і питання габаритно-вагового контролю на дорогах та в портах, питання, пов’язані з перевезеннями пасажирів автотранспортом.

     Дмитро Петренко наголосив на відкритості керівництва Укртрансбезпеки до діалогу і висловив сподівання, що в майбутньому Громадська рада Укртрансбезпеки стане ефективним майданчиком для напрацювання ініціатив, покликаних впорядкувати ринок перевезень у відповідності до законодавства України.


Переглянути всі новини