Діалог – єдиний спосіб напрацювання конструктивних рішень

……20 липня з ініціативи Міністерства інфраструктури  та під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна відбулась нарада за участю представників дотичних державних структур, Європейської Бізнес Асоціації, та представників бізнесу стосовно процедури пломбування суднових запірних пристроїв.

……Серед питань, які обговорювались було і питання безпідставних звинувачень щодо необґрунтованих та неправомірних затримань суден під іноземними прапорами інспекторами Укртрансбезпеки.

……За результатами обговорення учасники наради домовилися проаналізувати кількість затриманих в портах суден і конкретні причини по кожному окремому.

……Укртрансбезпека, слідуючи обраному курсу відкритості і прозорості, виконала взяті на себе зобов’язання щодо проведення такого аналізу.

……В період з 20 липня по 20 серпня 2017 року інспекторами Укртрансбезпеки було затримано 4 судна під іноземним прапором. За результатами аналізу актів перевірок слід зазначити, що переважна більшість зауважень, що стали підставами для затримання суден, були саме недоліки щодо стану корпусу та механізмів, зокрема пошкодження корпусу, кришок трюмів, несправність гідравлічної системи кришок трюмів тощо. Також підставами для затримання були зауваження щодо невідповідності кваліфікаційних документів командного складу суден вимогам міжнародної конвенції про підготовку та дипломування моряків, функціонування аварійних пристроїв (пожежний насос, аварійний дизель генератор), невідповідність рятувального обладнання (ізольованих дихальних апаратів) міжнародним стандартам, тощо.

……Всі перелічені зауваження несуть високу загрозу безпеці експлуатації суден.

……Враховуючи зазначене, можна стверджувати, що кожне із затримань жодним чином не пов’язане з пломбуванням запірних пристроїв.

……Крім цього, слід наголосити, що жодної скарги від капітанів суден, судновласників або інших зацікавлених осіб щодо неправомірного затримання суден до Укртрансбезпеки не надходило.

……Наведена вище інформація ще раз підтверджує безпідставність звинувачень щодо не обґрунтованих та неправомірних затримань суден інспекторами Укртрансбезпеки.

 

 

Всі новини