5-ий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху в Україні відкрито!

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк взяв участь у прес-конференції з нагоди відкриття 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху.

Звертаючись до присутніх, Михайло Ноняк зазначив: «Одним із завдань Укртрансбезпеки є забезпечення безпеки перевезень, в тому числі і перевезень пасажирів. На превеликий жаль, на українських автошляхах люди гинуть і травмується.

За 2018 рік на автошляхах України сталося 2698 дорожньо-транспортних пригод за участю автомобільного транспорту, який надає послуги з перевезення пасажирів та небезпечних вантажів автомобільним транспортом, в яких 172 особи загинули та 1709 отримали травми.

Якщо ж говорити про 2019 рік, то за 4 місяці на автошляхах України сталося вже 654 дорожньо-транспортні пригоди за участю автомобільного транспорту, який надає послуги з перевезення пасажирів та небезпечних вантажів автомобільним транспортом, в яких 65 осіб загинули та 349 отримали травми.

Одним із важливих важелів попередження аварійності є проведення превентивних(попереджувальних) заходів!

Саме тому нами організовано роботу територіальних органів Укртрансбезпеки спільно з територіальними підрозділами МВС України, Національної поліції України, обласних, районних, міських державних адміністрацій, громадськими організаціями, страховими компаніями, представниками засобів масової інформації у проведенні комплексів профілактичних заходів – «Автобус – 2018», «Увага! Серпень - масові перевезення», «День безпеки» та «Тиждень безпеки дорожнього руху», «Перевізник-зима».

Звичайно, що контрольна функція потрібна, бо неминучість покарання також є стримуючим фактором для порушника, але важливе значення має попередження порушення, яке може призвести до травмування і загибелі людей! Тому ми підтримуємо і беремо участь у всіх заходах, які скеровані не профілактику травматизму і смертності на дорогах. У минулому році був проведений надзвичайно важливий і цікавий захід – Молодь за безпеку дорожнього руху! Тисячі дітей активно долучилося до цього заходу.

Окрім того, і я особисто, і працівники Укртрансбезпеки на місцях регулярно проводимо зустрічі з молоддю: студентами, учнями. Мета таких заходів – запобігання випадків травмування під час користування послугами пасажирського транспорту.

У 2019 році ми вже провели низку таких зустрічей. А зараз беремо участь у проведенні 5-го Глобального тижня  безпеки дорожнього руху! До слова, завтра ми підписуємо угоду про співробітництво та взаємодію з Київською міжрегіональною філією Державного підприємства Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України.

Лише спільними зусиллями, спільними діями ми зможемо зупинити ріст, а згодом і знизити кількість летальних випадків на дорогах! Тож запрошую до спільної праці!»


Переглянути всі новини