14 квітня помер начальник Управління Укртрансбезпеки в Сумській області Іван Сулима

 

        Життя - вистава, яку маємо зіграти без репетицій, дублів і суфлерів…Хтось – нудно і одноманітно. Так, що глядачі покидають зал ще до завершення першого акту, а хтось – натхненно і феєрично. Так, що після кожної фрази хочеться підхопитись з аплодисментами.

       Саме таким було життя Івана Сулими. Завжди у вирі подій. Кожен день – боротьба. З обставинами, з лінню і байдужістю в собі та інших. Дії без «задніх думок», слова без прикрас. Саме таким запам’ятали його побратими з 7 –ої сотні на Майдані. Таким пам’ятатимуть колеги і співробітники з сумського Управління Укрантрансбезпеки.

        Майже рік Іван Сулима очолював Управління Укртрансбезпеки в Сумській області. Але в цей короткий період зумів довести усім свою непохитність в усьому, що стосується дотримання букви закону. Дисциплінований і цілеспрямований, завжди вмотивований йти до кінця навіть там, де, здавалось, це неможливо. Так жив. І згорів, не доживши і до півстолітнього ювілею…

       Михайло Ноняк Голова Державної служби України з безпеки на транспорті від імені очолюваної ним структури висловлює щирі співчуття з приводу дочасної смерті Івана Сулими його сім'ї, рідним і близьким. Цінуємо. Пам'ятаємо. Вічна пам'ять!

 


Переглянути всі новини