Анонси подій

17.12.2018 | Засідання Громадської ради при Укртрансбезпеці

 

ГоловнаДо уваги членів Громадської ради! ÃÂ“оловна

   Повідомляємо, що засідання Громадської ради при Державній службі України з безпеки на транспорті відбудеться 17 грудня 2018 року о 14:00 за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 14, зала засідань 326.

Увага! Почала роботу Морська адміністрація!

    22 серпня 2018 року Урядом прийнято рішення про початок здійснення Державною службою морського та річкового транспорту України (Морською адміністрацією) повноважень та функцій, покладених на неї відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 вересня 2017 року № 1095.

    Для належного розгляду питань, що належать до компетенції Морської адміністрації, просимо направляти кореспонденцію до Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації).

Інформація про наявність на автомобільних дорогах загального користування державного значення стоянок та місць відстою для транспортних засобів у зимовий період 2018-2019 років

№ п/п Найменування автодороги Адресна прив"язка, км +, ліворуч, праворуч Загальна площа майданчика, кв.м. Кількість машиномісць Наявність об"єктів сервісу (пункт харчування, торгівля,АЗС,СТО, готель, мотель, кемпінг)