Михайло Ноняк привітав учасників семінару проекту Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України з питань підвищення безпеки комерційних автоперевезень»

 

     У приміщені ДП "Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут" Мінінфраструктури розпочав свою роботу  навчальний семінар в рамках компоненту Д (Технічні розслідування ДТП) проекту Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України з питань підвищення безпеки комерційних автоперевезень».

     Експерти Федерального бюро із вантажних перевезень (BAG) Німеччини  проводять вже третій такий навчальний семінар для інспекторів Державної служби України з безпеки на транспорті, що охопив різні регіони України.  Основною темою навчального курсу є поглиблення знань українських експертів в питаннях роботи з тахографами (аналоговими та цифровими), відстеження можливих маніпуляцій з тахографами та кріплення вантажу.

     Захід відвідав Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк. Під час вітального слова він, зокрема, наголосив на важливості вивчення європейського досвіду і побажав учасникам семінару плідної праці.

     Під час чотириденного курсу українським фахівцям надають інформацію про найсучасніші європейські практики роботи із тахографами, всеохоплюючі та проблемні питання, пов’язані з їх експлуатацію та досвід роботи інспекторів ЄС у цілому.

     В семінарі беруть участь українські інспектори Укртрансбезпеки з Київської, Чернігівської, Житомирської, Сумської, Черкаської та Харківської областей.

     Даний захід відбувається під егідою Міністерства інфраструктури України та проекту Twinning.


Переглянути всі новини