П’яте засідання наглядового комітету проекту Twinning

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк взяв участь у п’ятому засіданні наглядового комітету проекту Twinning

«Підтримка Міністерства інфраструктури України з питань підвищення безпеки комерційних автоперевезень»

 

  У п’ятому засіданні наглядового комітету проекту Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України з питань підвищення безпеки комерційних автоперевезень» взяли участь представники Міністерства Інфраструктури, Державної Служби України з безпеки на транспорті, Генерального інспекторату дорожнього транспорту Республіки Польща, Федерального офісу вантажних перевезень (BAG) Федеративної Республіки Німеччина, Державного інспекторату дорожнього транспорту у складі Міністерства транспорту і комунікацій (SRTI) Литовської Республіки, Представництва ЄС в Україні та Адміністративного офісу програми Twinning (PAO).

          У короткому вітальному слові директор Департаменту безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури, партнер постійного радника проекту Володимир Коськовецький зазначив: «Міністерство інфраструктури стоїть на складному шляху переходу на європейські стандарти в перевезеннях пасажирів і вантажів. Зменшення кількості постраждалих та загиблих на дорогах – це висока ціль, яку треба і можна досягти. Нам важливий ваш досвід у цій сфері. Ми вже отримали багато знань і зразків документів, які будуть використані Укртрансбезпекою у її роботі. Хочу запевнити наших партнерів, що європейська інтеграція і запровадження європейських норм і стандартів для нас залишаються незмінними».

     Також Володимир Коськовецький представив партнерам новопризначеного Голову Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка.

     Михайло Ноняк подякував партнерам проекту за вітання, а також зазначив: «Розумію, які виклики стоять перед Укртрансбезпекою і які завдання стоять переді мною. Потрібно підвищувати безпеку на дорогах, розбудовувати інфраструктуру, ремонтувати і будувати дороги. Знаючи свій колектив, хочу вас запевнити, що ми справимося з цими завданнями. Ми докладемо всіх зусиль щоб наша співпраця була результативна, і в межах цього проекту, і в наступних».

    Європейські партнери проекту: керівник проекту від Республіки Польща Міхал Пєшхала, молодший керівник проекту від Федеративної Республіки Німеччина Роберт Майворм та молодший керівник проекту від Литовської Республіки Даріус Садаунікас теж виступили з короткими вітальними словами, після чого учасники засідання перейшли до розгляду квартального звіту проекту.

    Директор Бюро інспекційного нагляду, постійний радник проекту Міхал Жемєнєвські презентував звіт з детальним оглядом заходів проекту, які пройшли за три звітні місяці.

    Після завершення слухання звіту та його затвердження, учасники засідання детально обговорили подальший план дій. Так, зокрема, на прохання Укртрансбезпеки було внесено зміни в план тренінгів, які в рамках проекту Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України з питань підвищення безпеки комерційних автоперевезень» мають бути проведені в наступному кварталі для інспекторів Укртрансбезпеки. Якщо за попереднім планом мало бути три семінари в трьох містах на різні теми, то за пропозицією Михайла Ноняка у всіх трьох містах пройдуть семінари з трьох тем. «Нам важливо, щоб всі інспектори мали можливість взяти участь у всіх трьох семінарах і отримати знання і навики, які так необхідні в нашій роботі», - зазначив Михайло Ноняк.

    За пропозицією молодшого керівника проекту від Федеративної Республіки Німеччина Роберта Майворма, Укртрансбезпека протягом тижня подасть перелік бажаних тем, а друга сторона визначить експертів та час проведення тренінгів.

    Після завершення засідання Михайло Ноняк поспілкувався з в.о. заступника Генерального інспектора дорожнього транспорту, керівником проекту від Республіки Польща Міхалом Пєшхала та Директором Бюро інспекційного нагляду, постійним радником проекту Міхалом Жемєнєввскі щодо подальшої співпраці та впровадження нових міжнародних проектів.


Переглянути всі новини

Михайло Ноняк та Володимир Коськовецький
5 засідання наглядового комітету TWINING
Михайло Ноняк з Міхалом Пєшхала
Михайло Ноняк з Міхалом Пєшхала та Міхалом Жемєнєвські