Стосовно питань проведення атестації автостанцій

     Пунктом 2.3. Порядку регулювання діяльності автостанцій, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 27.09.2010 № 700, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.11.2010 за № 1068/18363 (далі – Порядок), передбачено, що проведення атестації автостанції передбачає:

  • подання власником до Укртрансбезпеки заяви за формою, наведеною в додатку 3 до Порядок, та паспорта автостанції;
  • проведення обстеження та складання протоколу обстеження автостанції за формою, наведеною в додатку 4 до Порядок (далі - протокол);
  • внесення даних до переліку атестованих автостанцій;
  • видачу свідоцтва про атестацію автостанції.

Підставою для відмови у проведенні атестації є подання пакета документів, який не відповідає вимогам, передбаченим розділом I Порядок.

     Паспорт автостанції та заява на обстеження подаються власником до Укртрансбезпеки на вибір:

  •  особисто власником або уповноваженою ним на це особою;
  •  надсилаються поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

     Необхідно зазначити, що на адресу Укртрансбезпеки надійшло звернення ДП «Київпассервіс» щодо проведення атестації автостанцій, які належать ДП «Київпассервіс».

    Зазначаємо, що паспорти автостанцій «Автовокзал Київ», «Південна», «Полісся», «Дачна», «Поділ», «Дарниця», «Бориспіль», «Обухів» не відповідають вимогам,  передбаченим розділом I Порядку, що є підставою для відмови у проведенні атестації зазначених автостанцій.

     Згідно з вимогами пункту 1.3 Порядку, умовою функціонування автостанції як суб’єкта надання автостанційних послуг є наявність свідоцтва про атестацію.

     Відповідно до підпункту 43 пункту 5 Положення Укртрансбезпека відповідно до покладених на неї завдань вносить зміни до розкладу руху міжобласних автобусних маршрутів.

     Зважаючи на вищевикладене, доводимо до відома, що Укртрансбезпекою будуть прийматись рішення щодо вилучення з розкладів руху міжобласних автобусних маршрутів загального користування вищезазначених автостанцій з урахуванням вимог пунктів 20, 21 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176.

     Також інформуємо, що відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ДП «Київпассервіс» з 03.02.2017 перебуває в стадії припинення своєї діяльності. Тому для проведення атестації автостанцій пакет документів повинен надати власник автостанцій, а саме – ПАТ «Київпассервіс».


Переглянути всі новини